Хотел ТИНО**** ЦЕНТАР

-          Хотел ТИНО**** (Охрид – центар)

www.hoteltino.com.mk

 

-          Локација : Во центарот на градот, на самиот кеј.

 

ЦЕНОВНИК – ЈУЛИ/АВГУСТ – ЦЕНИ ПО ЛИЦЕ (ноќевање со појадок)

ТИП СОБА

1-2 НОЌЕВАЊА

3-6 НОЌЕВАЊА

7+ НОЌЕВАЊА

1/1 СОБА

50 € - ПОГЛЕД на ЕЗЕРО

48 € - ПОГЛЕД на ГРАД

45 € - ПОГЛЕД на ЕЗЕРО

43 € - ПОГЛЕД на ГРАД

40 € - ПОГЛЕД на ЕЗЕРО

38 € - ПОГЛЕД на ГРАД

1/2 СОБА

38 € - ПОГЛЕД на ЕЗЕРО

36 € - ПОГЛЕД на ГРАД

35 € - ПОГЛЕД на ЕЗЕРО

33 € - ПОГЛЕД на ГРАД

32 € - ПОГЛЕД на ЕЗЕРО

30 € - ПОГЛЕД на ГРАД

АПАРТМАН (3-4 ЛИЦА)

35 € - ПОГЛЕД на ЕЗЕРО

32 € - ПОГЛЕД на ЕЗЕРО

30 € - ПОГЛЕД на ЕЗЕРО

-          УСЛУГИ ВКЛУЧЕНИ во ЦЕНИТЕ :

Појадок, СПА центар со џакузи, сауна и парна бања, семинарска сала 9за настани), WI-FI, паркинг

-          МОЖНОСТ за ДОПЛАТА : масажа

-          ДОПЛАТА за пансион – 9 € по лице по оброк (избор по желба – предјадење, главно јадење и десерт), мени во прилог.

-          ДЕЦА до 6 год. – БЕСПЛАТНО; ДЕЦА од 6 – 12 год. – плаќаат 50 % од цената

НАПОМЕНА : Во цената не е вклучена туристичката такса