Хотел ХОЛИДЕЈ М***-Св.Стефан

-          Хотел ХОЛИДЕЈ М – Св.Стефан 

 

Холидеј М располага со 26 соби од кои 14 се со поглед на езерото , додека останатите се со поглед на Националниот Парк Галичица. Сите соби се со кабелска телевизија, брза безжична интернет врска,клима,мини бар. Лоциран е на самата плажа.

 

УСЛУГА

ТИП на СОБИ

ПОГЛЕД НА

ЕЗЕРО

ПОГЛЕД НА

ПЛАНИНА

1/2–ноќевање со појадок

22 €

19 €

1/3-ноќевање со појадок

22 €

19 €

-          Деца до 5 год. – БЕСПЛАТНО

-         Деца од 5 – 12 год. плаќаат 50% од цената (користат легло)