RADIKA RESORT&SPA***** - ВИСОКА СЕЗОНА

-          RADIKA RESORT & SPA*****

 ЦЕНОВНИК 2020-2021

ВИСОКА СЕЗОНА

Валиден од 28.12.2020 – 24.01.2021

 

ТИП СОБА

1/1

1/2

СУПЕРИОР

89 €

69 €

ЈУНИОР СУИТ

99 €

79 €

Апартмани&Дуплекс АПТ

109 €

89 €

Претседателски АПТ

290 €

145 €

Цените се дадени во по лице на ден, со вклучен појадок

-          Деца 0-3,99 год. сместени со родителите – ГРАТИС

-          Деца 4-11,99 год. сместени со родителите – плаќа 30 € по дете на ноќ

-          Трето возрасно лице – плаќа 44 € на ноќ

Цената вклучува :

-          Сместување со појадок

-          Туристичка такса, ДДВ

-          Користење на СПА центарот (внатрешен базен, џакузи, сауна, фитнес, кабина со приватен базен

-          Игротека

-          Паркинг

-          Wi-fi, MAX TV

Доплати за исхрана :

-          Ручек : 19 € по лице на ден

-          Вечера : 19 € по лице на ден