ALBORA***

Хотел ALBORA***

Се наоѓа на околу 1 км од најпознатата плаза Ladies Beach , и на 1 км од центарот на Кушадаси. Хотелот располага со вкупно 50 соби , базен,ресторан,лоби бар.Секоја соба располага со клима ,сопствена бања, балкон (освен трокреветните ). Во склоп на хотелот има сауна,турска бања,масажа.

Цените се изразени по лице во двокреветна соба, за 10ноќевања на база Полупансион

Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 62 мкд

 

Термини

цена по лице

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

01.06-11.06

299

11.07-21.07

349

20.08-30.08

349

06.06-16.06

299

16.07-26-07

349

25.08-04.09

339

11.06-21.06

319

21.07-31.07

349

30.08-09.09

399

16.06-26.06

319

26.07-05.08

349

04.09-14.09

319

21.06-01.07

329

31.07-10.08

349

09.09-19.09

319

26.06-06.07

339

05.08-15.08

349

14.09-24.09

299

01.07-11.07

349

10.08-20.08

349

19.09-29.09

299

06.07-16.07

349

15.08-25.08

349

23.09-04.10

299

Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
Дете од 6-11,99 години 20% попуст.
Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2020- 31.08.2020
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.

Напомена: Термините во табелите се одесуваат на термин за сместување во хотел

Поаѓањето е еден ден претходно , во 10 часот од паркингот спроти хотелот Холидеј Ин.