RADIKA RESORT&SPA*****

-          RADIKA RESORT & SPA*****

 

ЦЕНОВНИК 2020-2021

Валиден од 01.12.2020 – 01.04.2021

(исклучок периодот од 28.12.2020 – 24.01.2021)

 

ТИП СОБА

1/1

1/2

СУПЕРИОР

69 €

49 €

ЈУНИОР СУИТ

79 €

59 €

Апартмани&Дуплекс АПТ

89 €

69 €

Претседателски АПТ

219 €

129 €

Цените се дадени во € по лице на ден, со вклучен појадок

-          Деца 0-3,99 год. сместени со родителите – ГРАТИС

-          Деца 4-11,99 год. сместени со родителите – плаќа 20 € по дете на ноќ

-          Трето возрасно лице – плаќа 35 € на ноќ

Цената вклучува :

-          Сместување со појадок

-          Туристичка такса, ДДВ

-          Користење на СПА центарот (внатрешен базен, џакузи, сауна, фитнес, кабина со приватен базен

-          Игротека

-          Паркинг

-          Wi-fi, MAX TV

Доплати за исхрана :

-          Ручек : 15 € по лице на ден

-          Вечера : 15 € по лице на ден