WINSLOW INFINITY & SPA***

-          Хотел WINSLOW INFINITI & SPA***

www.winslow-hotels.com

Хотелот е составен од 3 згради со заедничка градина, се наоѓа на 350метри од гондолата. На својте гости им нуди пријатен престој, со својте просторни апартмани кои се опремени со кујна, сопствен тоалет, тв. исто хотелот располага со СПА центар кој им е на располагање на гостите, внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес.

 ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 15.09.2019, СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 25.09.2019,

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.11.2019, СО ЦЕЛОНА УПЛАТА ДО 05.12.2019

ПОПУСТОТ НЕ ЕВАЖЕЧКИ ЗА ПЕРИОД НА ПРЕСТОЈ ОД 23.12-04.01.2020

Ценовник објавен на 20.08.2019

WINSLOW INFINITY & SPA / 3* / BANSKO

 

НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

A
16.12.2019
27.12.2019

B
28.12.2019
03.01.2020

C
04.01.2020
14.01.2020

A
15.01.2020
26.01.2020

C
27.01.2020
03.03.2020

A
04.03.2020
12.04.2020

STUDIO

СТУДИО

 

ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

 

1 Возрасно лице

57.2

103.4

64.9

57.2

64.9

57.2

 

2 Возрасни лица

57.2

103.4

64.9

57.2

64.9

57.2

 

1 Возр +1 Дете (0-11,99)

57.2

103.4

64.9

57.2

64.9

57.2

 

1-BED ROOM APARTMENT

АПАРТМАН СО ЕДНА СПАЛНА

 

ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

 

1 Возрасно лице

69.3

135.3

85.8

69.3

85.8

69.3

 

2 Возрасни лица

69.3

135.3

85.8

69.3

85.8

69.3

 

3 Возрасни лица

69.3

135.3

85.8

69.3

85.8

69.3

 

1 Возр +1 Дете (0-11,99)

69.3

135.3

85.8

69.3

85.8

69.3

 

1 Возр +2 Деца (0-11,99) (0-11,99)

69.3

135.3

85.8

69.3

85.8

69.3

 

2 Возр +1 Дете (0-11,99)

69.3

135.3

85.8

69.3

85.8

69.3

 

2 Возр +2 Деца (0-11,99) (0-11,99)

69.3

135.3

85.8

69.3

85.8

69.3

 

2-BED ROOM APARTMENT

АПАРТМАН СО ДВЕ СПАЛНИ СОБИ

 

ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

 

2 Возрасни лица

90.2

168.3

114.4

90.2

114.4

90.2

 

3 Возрасни лица

90.2

168.3

114.4

90.2

114.4

90.2

 

4 Возрасни лица

90.2

168.3

114.4

90.2

114.4

90.2

 

5 Возрасни лица

90.2

168.3

114.4

90.2

114.4

90.2

 

2 Возр +1 Дете (0-11,99)

90.2

168.3

114.4

90.2

114.4

90.2

 

2 Возр +2 Деца (0-11,99) (0-11,99)

90.2

168.3

114.4

90.2

114.4

90.2

 

2 Возр +3 Деца (0-11,99) (0-11,99) (0-11,99)

90.2

168.3

114.4

90.2

114.4

90.2

 

3 Возр +1 Дете (0-11,99)

90.2

168.3

114.4

90.2

114.4

90.2

 

3 Возр +2 Деца (0-11,99) (0-11,99)

90.2

168.3

114.4

90.2

114.4

90.2

 

3 Возр +3 Деца (0-11,99) (0-11,99) (0-11,99)

90.2

168.3

114.4

90.2

114.4

90.2

 

4 Возр +1 Дете (0-11,99)

90.2

168.3

114.4

90.2

114.4

90.2

 

4 Возр +2 Деца (0-11,99) (0-11,99)

90.2

168.3

114.4

90.2

114.4

90.2

 

3-BED ROOM APP

АПАРТМАН СО ТРИ СПАЛНИ СОБИ

 

ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

 

4 Возрасни лица

108.9

203.5

134.2

108.9

134.2

108.9

 

5 Возрасни лица

108.9

203.5

134.2

108.9

134.2

108.9

 

6 Возрасни лица

108.9

203.5

134.2

108.9

134.2

108.9

 

7 Возрасни лица

108.9

203.5

134.2

108.9

134.2

108.9

 

4 Возр +1 Дете (0-11,99)

108.9

203.5

134.2

108.9

134.2

108.9

 

4 Возр +2 Дете (0-11,99) (0-11,99)

108.9

203.5

134.2

108.9

134.2

108.9

 

5 Возр +1 Дете (0-11,99)

108.9

203.5

134.2

108.9

134.2

108.9

 

5 Возр +2 Деца (0-11,99) (0-11,99)

108.9

203.5

134.2

108.9

134.2

108.9

 

6 Возр +1 Дете (0-11,99)

108.9

203.5

134.2

108.9

134.2

108.9

 

6 Возр +2 Деца (0-11,99) (0-11,99)

108.9

203.5

134.2

108.9

134.2

108.9

 

RELEASE DAYS

10//10

28//28

10//10

10//10

10//10

10//10

 

Период на резервирање

Период на престој

Промоции

 

11-Apr-19

27-Dec-19

16-Dec-19

27-Dec-19

7=6, 8=7, 9=8, 10=9, 11=10, 12=11, 13=12, 14=12

 

11-Apr-19

26-Jan-20

4-Jan-20

26-Jan-20

7=6, 8=7, 9=8, 10=9, 11=10, 12=11, 13=12, 14=12

 

11-Apr-19

3-Mar-20

19-Jan-20

3-Mar-20

7=6, 8=7, 9=8, 10=9, 11=10, 12=11, 13=12, 14=12

 

11-Apr-19

12-Apr-20

24-Feb-20

12-Apr-20

7=6, 8=7, 9=8, 10=9, 11=10, 12=11, 13=12, 14=12

 

Во цената е вклучено: употреба на интернет во заедничките простории и соби, и надворешен паркинг доколку има на располагање.

Паркинг во гаража – 7еур на ден, на лице место.

Домашни Миленици – 18еур на ден.

Попустите и промоциите не се комбинираат

Промоциите не се валидни за доплатата за Полупансион и Полн Пансион

Бебешко креветче 4 еур на ден.

ДОПЛАТА за ПОЛУПАНСИОН:9еур возрасен, 5еур дете од 6-11,99год

ДОПЛАТА за ПОЛН ПАНСИОН:17еур возрасен, 9еур дете од 6-11,99год

ПОЛИТИКА НА ОТКАЗ: 

Доцен отказ: 1 ноќевање пенали

Не појавување во хотел – 2 ноќевања пенали

-Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 1еур

-Дете од 0-1,99год не плаќа такси

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

Во соба е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет
Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата),
Важат Општите услови на СКТМ и ТА “PALAS“.