CLUB A***+

-          www.cluba.rs

 

Club A 3* - Koпаоник

-15% попуст за уплата до 31.10.2020. (Попуст се пресметува на услуга ноќевање на ограничен број на соби)

Цените се дадени во EUR по лице на ден на база Полупансион

 

 

 

Термини

 

 

 

Смена

 

 

 

Мин.ноќи

 

 

 

Услуга

 

Тип на Соба

Краток Престој

Резервација на барање ислучиво  7 дена пред термин

 

 

1/2 Соба

1/3 Соба

 

1/1 Соба

Тип на Соба

Термини

1/2 и 1/3

Соба

1/1 Соба

03.12-06.12.2020

Чет/Нед

3

HB

50

70

 

 

 

06.12-12.12.2020

Нед/Саб

3

HB

47

65

 

 

 

12.12-17.12.2020

Саб/Чет

5

HB

75

105

 

 

 

17.12-20.12.2020

Чет/Нед

3

HB

50

70

 

 

 

20.12-27.12.2020

Нед/Нед

3/4/5/6/7

HB

58

81

 

 

 

27.12-30.12.2020

Нед/Сре

3

HB

60

84

 

 

 

27.12-03.01.2021

Нед/Нед

7

HB

95

133

 

 

 

30.12-03.01.2021

Сре/Нед

4

HB

120

168

 

 

 

31.12-03.01.2021

Чет/Нед

3

HB

130

182

 

 

 

03.01-10.01.2021

Нед/Нед

7

HB

68

95

07.01-10.01.2021

85

119

10.01-17.01.2021

Нед/Нед

7

HB

66

92

14.01-17.01.2021

82

114

17.01-24.01.2021

Нед/Нед

7

HB

63

88

21.01-24.01.2021

80

112

24.01-31.01.2021

Нед/Нед

7

HB

65

91

28.01-31.01.2021

82

114

31.01-07.02.2021

Нед/Нед

7

HB

70

98

04.02-07.02.2021

88

123

07.02-14.02.2021

Нед/Нед

7

HB

70

98

11.02-14.02.2021

85

119

14.02-21.02.2021

Нед/Нед

7

HB

73

102

18.02-21.02.2021

80

112

21.02-28.02.2021

Нед/Нед

7

HB

69

97

25.02-28.02.2020

98

137

28.02-07.03.2021

Нед/Нед

7

HB

76

106

04.03-07.03.2021

95

133

07.03-14.03.2021

Нед/Нед

7

HB

60

84

11.03-14.03.2021

76

106

14.03-21.03.2021

Нед/Нед

3

HB

50

70

 

 

 

21.03-28.03.2021

Нед/Нед

3

HB

50

70

 

 

 

28.03-04.04.2021

Нед/Нед

3

HB

50

70

 

 

 

Во цената е вклучено:

Полупансион (Појадок и Вечера) на база шведска маса Wi-Fi низ цел хотел Користење на Spa Wellness центар (Внатрешен Базен и Џакузи)

Во вкупната цена не е вклучено:

Туристичка такса: Возрасни 1€ , Деца 0 -7 години - Бесплатно ; 7 -15 год. Плаќаат 0,50€ , деца од 15 год. плаќаат како возрасен  Хотелско Осигурување: Возрасен 0,50€ , Деца 0–4 год.-Бесплатно; Деца од 4-15 год.0,25€ Паркинг 5€

Дочек на Нова Година:

Свечена вечера со музички програм на 31.122020.- 80 EUR по лице ñ Деца 0-6,99 години не плаќат за свечена вечера Деца од 7-13,99 години плаќат 50% од цената на возрасен. ñ Пијалоците не се вклучени за време на вечерата

Услови за сместување на деца :

Деца до 4 год. со две полноплатежни суми доколку користи заеднички легло се сместува БЕСПЛАТНО Деца од 4 дo 7 год. со две полноплатежни суми доколку користат заедничко легло – Плаќаат 50% oд наведената цена. Деца од 4 дo 12 год. со две или една полноплатежни суми , плаќаат 70% oд наведената цена и користат посебно легло

НАПОМЕНА

Пријавување во хотел 14:0h / Одјавување во хотелот 10:30  Ран check in или доцен check out се достапни во зависност од слободниот капацитет и подлежат на доплата. Цените се дадени во ЕУР,уплата се врши до денарска противредост 1Еур=62 Денари Во хотелот не се дозволува престој на домашни миленици Во случај на откажување на резервација поради Covid 19,Хотел го задржува право на наплата на пенали согласно следните услови:

До 14 дена пред пристигнување со доставен PCR тест на име на клиент кој е носител на резервација,нема да бидат наплатени пенали

Од 14 до 0 дена со доставен PCR тест на име на клиент кој е носител на резервација,ке биде издаден ваучер од стана на хотелот кој ке може да се користи до 27.12.2021