хотел ДРИМ****

-          Хотел ДРИМ**** - Струга

www.drim.com.mk

Сместен на самиот брег од Охридското езеро и реката Црни Дрим, во срцето на градот Струга, Хотел Дрим располага со 196 стилски уредени соби и 4 апартмани. Без разлика дали сте на одмор, семинар, свеченост, хотелот ќе Ви ги задоволи сите Ваши сетила. Повелете, придружете се на едно уникатно доживување.

ТИП СОБА

1-4 Н/П цена по лице

5+ Н/П цена по лице

10+Н/П цена по лице

Пон-петок во 1/2 соба

20 €

20 €

19 €

Викенд во 1/2 соба

22 €

20 €

19 €

-          ТРЕТО ЛИЦЕ во 1/2 супериор соба има 30% попуст од цената

-          ДОПЛАТА за ручек е 7 €, додека доплата за вечера е 10 € по лице, на ден

-         ДЕЦА од 0-6 год. се ГРАТИС, додека деца од 6 – 12 год. имаат 50% попуст од цената