СКОПЈЕ

SOLUN & SPA****

www.hotelsolun.com.mk

Хотел Солун, се наоѓа во строг центар на град Скопје, на неколку чекора од главниот плоштад на Скопје, располага со 24 соби, модерно уредени, за сечиј вкус. Хотелот располага со интернет во соба и лоби, сеф, скенер и фотокопир за употреба на гостите.

Собите располагаат со: балкон, телефон, кабловска, тв, сеф, клима, сопствен тоалет, фен, мини бар.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ДЕНАРИ, ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

 

 

Тип на соба

БРОЈ на ЛИЦА

1 ЛИЦЕ

2 ЛИЦА

1/2 СОБА

3.410,00 ден.

4.340,00 ден.

1/2 БУЏЕТ

2.728,00 ден.

3.658,00 ден.

 

Тип на соба

 

2 ЛИЦА

 

3 ЛИЦА

1/3 СОБА

4.340,00 ден.

4.960,00 ден.

DE LUXE TWIN 1/2

5.656,00 ден.

6.324,00 ден.

JUNIOR SUIT

6.076,00 ден.

7.006,00 ден.