SEA VIEW APARTMENTS

ВРАХОС – SEA VIEW APARTMENTS

Вилата се наоѓа на прв ред на плажа, пред неа има бич бар со лежалки (кој не се бесплатни, се користат со пијалок или закуска).

Сите апартмани се едноспални, т.е имаат спална соба со еден дупли и еден единечен кревет, и во кујната која е одделена од спалната соба има уште едно легло. Кујната е опремена со прибор за готвење и јадење, мини шпорет со рерна, аспиратор, мал фрижидер, клима (со доплата од 5еур на лице место) ТВ, сопствен тоалет со туш кадичка, балкон со поглед кон море. Капацитетот на сите апартмани е 4 возрасни лица + 1 дете на дополнително легло (ранџо) и не е дозволено за 5то возрасно лице.

Gps координати: 39°11’04.7″N 20°32’18.3″E

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД.

 

На промо цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана уплата, истите се резервираат со 30% аконтација.

 -10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 29.02.2020

-5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.04.2020

 

VRAHOS - SEA VIEW

ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќевања

1/4 апп

Промо цени на кој не следува попуст

26.05-02.06.2020

7

89

Промо цена

02.06-09.06.2020

7

129

Промо цена

09.06-16.06.2020

7

229

 

16.06-23.06.2020

7

289

 

23.06-30.06.2020

7

309

 

30.06-07.07.2020

7

379

 

07.07-14.07.2020

7

449

 

14.07-21.07.2020

7

539

 

21.07-28.07.2020

7

539

 

28.07-04.08.2020

7

539

 

04.08-11.08.2020

7

539

 

11.08-18.08.2020

7

539

 

18.08-25.08.2020

7

539

 

25.08-01.09.2020

7

499

 

01.09-08.09.2020

7

399

 

08.09-15.09.2020

7

369

 

15.09-22.09.2020

7

249

 

22.09-29.09.2020

7

189

Промо цена

Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

 

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Врахос чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

 

Скопје (Дрводекор) – 45€ по лице

Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -50€ по лице

Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -45€ по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

Битола (Градска Автобуска станица Транскоп – на перон) - 40€ по лице

Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола - 45€

Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола - 45€ по лице

Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола - 45€ по лице
Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола - 45€ по лице

Ресен (спроти автобуска станица) -Трансфер до Битола - 45€ по лице

Релациите кои се наведени како (трансфер) се реализираат со патнички возила или комбe

– Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 15 € од редовната цена од Битола и 10 € од Скопје

– Деца до 1,99 години бесплатно

- Возрасно лице над 63год -10 € попуст