MIRAMAR****

HOTEL MIRAMAR 4* - LLORET DE MAR Лето 2020

Хотелот Мирамар се наоѓа во помирниот дел на Лорет де Мар. Располага со ресторан,сауна фитнес и отворен базен. Плажата се наога на само 20 м од хотелот. Собите се опремени со клима,ТВ, фен, сеф.

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.

РЕДОВНИ ЦЕНИ – DOUBLE STANDARD - HALFBOARD

DOUBLE STD 

Half Board

min 2 pax
max 4 pax

цена
по лице

возрасен на
дополнително легло

прво дете
2-12,99

второ дете
2-12,99

23.05.2020 - 30.05.2020

358

280

203

203

30.05.2020 - 06.06.2020

358

280

203

203

06.06.2020 - 13.06.2020

403

314

226

226

13.06.2020 - 20.06.2020

403

314

226

226

20.06.2020 - 27.06.2020

475

368

261

261

27.06.2020 - 04.07.2020

475

368

261

261

04.07.2020 - 11.07.2020

505

437

391

391

11.07.2020 - 18.07.2020

581

501

448

448

18.07.2020 - 25.07.2020

581

501

448

448

25.07.2020 - 01.08.2020

581

501

448

448

01.08.2020 - 08.08.2020

694

597

533

533

08.08.2020 - 15.08.2020

694

597

533

533

15.08.2020 - 22.08.2020

694

597

533

533

22.08.2020 - 29.08.2020

581

501

448

448

29.08.2020 - 05.09.2020

475

368

261

261

05.09.2020 - 12.09.2020

475

368

261

261

Цените се изразени во евра

Во цената е вклучено:

7 ноќевања на наведената услуга Организиран трансфер аеродром - хотел -аеродром

Во цената не е вклучено:

Патничко осигурување Туристичка такса која се плаќа во Хотел Авионски билет - Цените се движат од 100 до 250ЕУР само со рачен багаж (повратен билет) Доплата за 20кг багаж - околу 3800мкд по лице во 2 правци; Доплата за 32кг багаж - околу 5300мкд по лице во 2 правци; Доплата за WIZZ PRIORITY- околу 1300мкд по лице во 2 правци;

Забелешка:

Цената за доплатите за багаж е валидна доколку се резервират заедно со авиобилетот и истата е променлива. Дете 0-1,99 доплаќа само за трансфер - 10€

Информации за објектот

Далечина од морето: 20 m

опис на објектот

Паркинг

далечина од

Песочна плажа: 20 m

Хотелски содржини и услуги

Факс

Интернет

Ресторан

Бар во хотелот

Ресторан а ла карт

24 часовна услуга во соба

Продавница за сувенири

Рент-а-кар

Собна услуга

Перална

Рецепција 24/7

Активности во близина на хотелот

Надворешен базен

Билијард

Соба за игри

сите соби се опремени со

ТВ

Телефон

Бежичен интернет

Сателитска ТВ

Сеф

Фен

Греење

Бања/Тоалет

Клима Уред

Балкон или Тераса

локација

X Координати: 41.6989682

Y координати: 2.8458881

Спа Услуги

Сауна

Mасажа третмани

Фитнес