H TOP ROYAL STAR****

H top Royal star**** - Lloret de mar

Еден од најбараните хотели во Лорет Де Мар. Хотелот Royal Star се наоѓа на 10тина минути пешачење од плажата Fenals и на 20тина минути пешачење од центарот на Лорет Де Мар. Поседува голем надворешен базен и спа центар. Сите соби се опремени со клима, сопствено купатило, фен за коса, ТВ со сателитски програми,балкон. Сеф може да се користи со доплата. СПА центарот во хотелот Royal Star нуди користење на теретана, сауна, турска бања, џакузи и затворен базен со топла вода. На располагање на гостите е бесплатен автобсуки превоз до околните хотели од истиот хотелски ланец. Оброците се служат на база на шведска маса во хотелскиот ресторан кој има поглед на базенот. Хотелот располага и со бар покрај базенот. Рецепцијата работи 24 часа, и има можност за rent a car.

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.

РЕДОВНИ ЦЕНИ

прво дете 2-13,99 

Double Room 

FB WW (Полн Пансион со вино и вода)

min 2 / max 3 +1

цена по лице

трет возрасен

второ дете 2-13,99 

23.05.2020 - 30.05.2020

242 €

193 €

48 €

145 €

30.05.2020 - 06.06.2020

257 €

205 €

48 €

153 €

06.06.2020 - 13.06.2020

257 €

205 €

48 €

153 €

13.06.2020 - 20.06.2020

257 €

205 €

48 €

153 €

20.06.2020 - 27.06.2020

345 €

271 €

195 €

195 €

27.06.2020 - 04.07.2020

345 €

271 €

195 €

195 €

04.07.2020 - 11.07.2020

345 €

271 €

195 €

195 €

11.07.2020 - 18.07.2020

460 €

357 €

254 €

254 €

18.07.2020 - 25.07.2020

460 €

357 €

254 €

254 €

25.07.2020 - 01.08.2020

460 €

357 €

254 €

254 €

01.08.2020 - 08.08.2020

531 €

410 €

290 €

290 €

08.08.2020 - 15.08.2020

531 €

410 €

290 €

290 €

15.08.2020 - 22.08.2020

455 €

354 €

252 €

252 €

22.08.2020 - 29.08.2020

443 €

344 €

245 €

245 €

29.08.2020 - 05.09.2020

332 €

261 €

189 €

189 €

05.09.2020 - 12.09.2020

313 €

247 €

181 €

181 €

Цените се изразени во евра

Во цената е вклучено:

7 ноќевања на наведената услуга Организиран трансфер аеродром - хотел -аеродром

Во цената не е вклучено:

Патничко осигурување Туристичка такса која се плаќа во Хотел Авионски билет - Цените се движат од 100 до 250ЕУР само со рачен багаж (повратен билет) Доплата за 20кг багаж - околу 3800мкд по лице во 2 правци; Доплата за 32кг багаж - околу 5300мкд по лице во 2 правци; Доплата за WIZZ PRIORITY- околу 1300мкд по лице во 2 правци;

Забелешка:

Цената за доплатите за багаж е валидна доколку се резервират заедно со авиобилетот и истата е променлива. Дете 0-1,99 доплаќа само за трансфер - 10€