Хотел & Спа ТИНО****-Св.Стефан

-          Хотел & Спа ТИНО**** Свети Стефан 

www.hoteltinosvstefan.com

Се наоѓа во населба Св.Стефан, на околу 100 м. од песочната плажа.

СОДРЖИНИ :

-          ДВОР

 

Отворен базен, тераса за сунчање, тераса, градина

-          КУЌНИ МИЛЕНИЧИЊА

Не се дозволени

-          АКТИВНОСТИ

Спортски случувања (пренос во живо), жива музика, обиколки со велосипед, пешачки тури, филмски вечери, вечерни забави на плажа, затворен базен, професионално ронење, турско/парно купатило, планинарење, изнајмување велосипеди, џакузи, пинг-понг, билијар, игротека, масажа, спа и велнес центар, рибарење, сауна

-          ХРАНА и ПИЈАЛОЦИ

Мени за посебен режим на исхрана, појадок в соба, бар, ресторан

-          ИНТЕРНЕТ

Достапен во целиот објект – бесплатно.

-          ПАРКИНГ

Бесплатен приватен паркинг

-          БАЗЕН & WELNESS

Базен, pool бар, крпи за базен/плажа, базен со греење, преливен базен

-          УСЛУГИ

Секојдневно чистење, лоби, сеф, автомат за продажба на храна, автомат за продажба на пијалоци, соба за багаж, рент а-кар, ланч-пакети, сувенирница, пеглање, перење на алишта, деловен центар, нон-стоп рецепција, room-сервис, просторија за состаноци и банкети

-          ЗАБАВА

Детска ТВ програма, игралиште на отворено, друштвени игри

-          БЕЗБЕДНОСТ и СИГУРНОСТ

Противпожарни апарати, детектор за чад

-           ОПШТИ

WiFi во цел објект, простор за пушачи, клима, греење, звучно изолирани соби, сеф, лифт, фамилијарни соби, соби за непушачи

ЦЕНОВНИК – ЈУЛИ/АВГУСТ – ЦЕНИ ПО ЛИЦЕ (ПОЛУПАНСИОН; ноќевање+појадок+вечера)

ТИП СОБА

1-2 НОЌЕВАЊА

3-6 НОЌЕВАЊА

7+ НОЌЕВАЊА

1/1 СОБА

50 € - ПОГЛЕД на ЕЗЕРО

48 € - ПОГЛЕД на ШУМА

45 € - ПОГЛЕД на ЕЗЕРО

43 € - ПОГЛЕД на ШУМА

40 € - ПОГЛЕД на ЕЗЕРО

38 € - ПОГЛЕД на ШУМА

1/2 СОБА

38 € - ПОГЛЕД на ЕЗЕРО

36 € - ПОГЛЕД на ШУМА

35 € - ПОГЛЕД на ЕЗЕРО

33 € - ПОГЛЕД на ШУМА

32 € - ПОГЛЕД на ЕЗЕРО

30 € - ПОГЛЕД на ШУМА

АПАРТМАН (3-4 ЛИЦА)

35 € - ПОГЛЕД на ЕЗЕРО

32 € - ПОГЛЕД на ЕЗЕРО

30 € - ПОГЛЕД на ЕЗЕРО

ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ :

-          ДЕЦА до 12 год. – БЕСПЛАТНО (во 1/2 соба, максимум 2 деца)

-         Услуги ВКЛУЧЕНИ во ЦЕНИТЕ : појадок, вечера, користење на внатрешен базен, детски базен, надворешен базен (лежалки и чадори), спа центар со џакузи, сауна и парна бања, детско игралиште, пинг-понг, билијар, конференциски сали (за настани), WI-FI, паркинг пред хотелот.

-          Можност за ДОПЛАТА за : масажи, третмани и солариум

-          ДОПЛАТА за ПАНСИОН (ручек) – 9 € по лице по оброк (избор по желба – предјадење, главно јадење и десерт)

-          НАПОМЕНА : Во цената НЕ Е вклучена туристичката такса.