HARMONIJA HOTEL & SPA****

Harmonija Hotel & Spa 4*- Копаоник 

Цени се по лице на ден на база Ноќевање со појадок

Teрмин

Услуга

Studio Standart

Studio Premium

Junior Suite

Junior Suite De Luxe

Family Apartment

Superior Apartment

Max возрасни

2

2

2

2

2

2

Мах деца 2-5 год.

/

1

2

2

2

2

Мах деца 5-11,99 год.

/

/

1

1

2

2

29.11-26.12

ВВ

51

53

57

62

67

71

27.12-02.01

ВВ

64

68

73

78

85

91

03.01-23.01

ВВ

60

63

68

74

79

85

24.01-10.02

ВВ

54

56

61

66

72

77

11.02-27.02

ВВ

60

63

68

74

79

85

28.02-03.04

ВВ

54

56

61

66

71

77

04.04-21.04

ВВ

51

53

57

62

67

71

22.04-08.05

ВВ

46

48

52

56

61

64

 

Во цената е вклучено:
- Ноќевање со појадок
- Користење на Wellness & Spa центар ( затворен базен 9х4,5m со џакузи, длабочина 1,5m, финска сауна, солена соба, парна бања, тапидариум, отворен базен 12 х 4,5 m)

Во цената не е вклучено:
- Турстичка такса 1€ по лице на ден; Деца до 7-15 години 0,60€ по лице на ден; Деца до 7 години ГРАТИС (се наплаќа во агенција);

Напомена:
- Доплата за Single Room +75% од цената во табелата;
- Доплата за вечера 10,20€ по лице на ден; Деца до 11,99 години имаат 30% попуст;
- Доплата за деца 5-11,99 години на дополнително легло 13€ на ден;
- Доплата за 3-то возрасно лице на дополнително легло 22€ по лице на ден;
- Доплата за новогодишна вечера 34€ за возрасни, деца до 11,99 години 8,50€;