APART HOTEL BRZECE

-          Хотел Апарт BRZECE

Топол и пријатен амбиент во Хотел Апарт БРЗЕЧЕ, со прекрасен поглед кон најубавите пејсажи и снежните падини на Копаоник...

Се наоѓа 16 км. од центарот на Копаониксо директна позрзаност преку гондолата Брзече – Мали Караман, која се оддалечена 300 м. од комплексот...

 

 

Тип

Соби

макс.

лица

НОЕМВРИ

ДЕКЕМВРИ

ЈАНУАРИ

ФЕВРУАРИ

 

МАРТ

Услуга

НП

ПП

ПА

НП

ПП

ПА

НП

ПП

ПА

2+0 стд

2

25 €

30 €

36 €

27 €

32 €

38 €

26 €

31 €

37 €

2+1 стд

3

23 €

28 €

35 €

25 €

30 €

35 €

24 €

29 €

35 €

3+1 апт

4

21 €

26 €

32 €

22 €

26 €

32 €

21 €

27 €

32 €

4+1 апт

5

22 €

28 €

33 €

23 €

29 €

34 €

22 €

28 €

33 €

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ – НА ДЕН, СПРЕМА ОДБРАНАТА УСЛУГА, СПОРЕД ЦЕНОВНИКОТ

ПОПУСТ за РАН БУКИНГ  - 10%, за СИТЕ РЕЗЕРВАЦИИ до 20.11.2020 !

НАПОМЕНА за РАН БУКИНГ :

Попуст од 10%, со УПЛАТА 50% од вкупниот износ, остатокот 7 дена пред поаѓање.

ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА :

Ноќевање по лице спрема услугата и тип на сместување;

Користење на простор за скијашница;

WI-FI;

пинг-понг;

пикадо

ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА :

-          Туристичката такса (1 € по лице на ден – за возрасни; Деца 7-15 год. плаќаат 0,5 € по лице на ден), се плаќа на рецепција.

-          ПРЕВОЗ на релација Скопје-Копаоник-Скопје – 45 € по лице; трансфер со бус Брзече-Копаоник изнесува 3 € (еден правец); Доколку купите ски-карта, можете да ја користите гондолата од Брзече – Копаоник - Брзече

ОПИС :

-          Секоја сместувачка единица е опремена со кујна (комплетно опремена), TWC, SAT TV