PANORAMA HOTEL&SPA****

www.panoramaspa.mk

Хотелот располага со 20 соби и апартмани, или има капацитет за 48 лица.

 

ЦЕНА по СОБА – на ден

Тип соба

До 20.12.2020

20.12.2020 – 20.03.2021

1/1 соба

60 €

80 €

1/2 соба

70 €

90 €

Супериор соба

80 €

100 €

Јуниор Апартман

100 €

120 €

ДЕЛУКС Апартман

120 €

140 €

Во цената е вклучено доручек, користење на СПА центарот, интернет, телевизија, паркинг,  ДДВ, туристичка такса, осигурување, complementarity café и вода по собите 10% попуст во Lounge Bar Alto кој се наога на ски терените во Крушево. Во супериор, јуниор и делукс апартман има опција за сместување на трето возрасно лице и се доплака 10 евра по ноќ, или кога станува збор за фамилија две деца, за деца до 8 години е бесплатно, за деца над 8 години се доплака 10 евра за дете по ноќ. Доколку сакате дополнителен оброк ручек или вечера цената е 10 евра по лице и е на база сет мени (предјадење, главно јадење, десерт и еден безалкохолен пијалок). За деца до 8 години се доплака 5 евра и добиваат пола порција, за деца над 8 години е исто како и за возрасен. Доплатата за трето лице или деца над 8 год е фиксна без провизија, исто така и дополнителниот оброк.