LAKI & SPA****

www.lakihotelspa.com

Лаки Хотел и Спа е микс на Западната и Источната хотелска култура и етика, ја спојува безвремената елеганција, комфор, луксуз, дизајниран простор и незаменлив поглед кон Охридското езеро и планинските пејсажи.

Модерни Апартмани и Соби

60 соби и апартмани со прекрасен поглед на Охридското езеро и околината

Отворен базен и снек бар

Во сончеви и топли денови уживајте покрај отворениот базен, бар менито и прекрасниот поглед

Ресторанот во Лаки хотел и Спа е отворен за појадок, ручек и вечера за гости на хотелот, но и за надворешни гости.

Дозволете си целосно спа патување со полно мени на третмани за лице и тело, креирано со помош на професионален тим и врвни производи за нега.

ТИП СОБА

Ноќевање со појадок

Полупансион

Полн пансион

1/1 соба

40  

50

60

1/2 соба – по лице

30

40

50

АПТ (макс.4 лица)

150

160

170

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

5 ДЕНА (4 НОЌЕВАЊА) – 100 € по лице – НОЌЕВАЊЕ со ПОЈАДОК

8 ДЕНА (7 НОЌЕВАЊА) – 160 € по лице – НОЌЕВАЊЕ со ПОЈАДОК

-          ЦЕНИТЕ се дадени по ЛИЦЕ – на ден во ЕУР (1 € = 62 мкд)

-          Туристичката такса е вклучена во цената

-          Дополнителен оброк : 10 € по лице на ден

-          ДЕЦА до 6,99 год. – ГРАТИС

-          ДЕЦА од 7 – 11,99 год. имаат 50% ПОПУСТ од цената

-         Користењето на СПА-центарот е вклучен во цената