BON REPOS***

Хотелот Bon Repos 3* е лоциран на околу 250 метри од плажа и стариот дел на Калелја. Во својата понуда има околу 230 соби, ресторан, бар, базен за возрасни, базен за деца, детско катче. Собите се опремени со балкон, купатило, сателитска телевизија, клима и сеф. 

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.

 РЕДОВНИ ЦЕНИ – Bed & Breakfast

TWIN WITH BALCONY

Bed & Breakfast

min 2 pax
max 3 pax

цена
по лице

возрасен на
дополнително легло

прво дете
2-13,99

второ дете
2-13,99

23.05.2020 – 30.05.2020

186 €

152 €

48 €

117 €

30.05.2020 – 06.06.2020

197 €

160 €

48 €

122 €

06.06.2020 – 13.06.2020

197 €

160 €

48 €

122 €

13.06.2020 – 20.06.2020

281 €

223 €

48 €

165 €

20.06.2020 – 27.06.2020

283 €

224 €

48 €

166 €

27.06.2020 – 04.07.2020

336 €

264 €

48 €

192 €

04.07.2020 – 11.07.2020

336 €

264 €

48 €

192 €

11.07.2020 – 18.07.2020

373 €

292 €

48 €

211 €

18.07.2020 – 25.07.2020

373 €

292 €

48 €

211 €

25.07.2020 – 01.08.2020

373 €

292 €

48 €

211 €

01.08.2020 – 08.08.2020

373 €

292 €

48 €

211 €

08.08.2020 – 15.08.2020

373 €

292 €

48 €

211 €

15.08.2020 – 22.08.2020

373 €

292 €

48 €

211 €

22.08.2020 – 29.08.2020

290 €

230 €

48 €

169 €

29.08.2020 – 05.09.2020

239 €

191 €

48 €

144 €

05.09.2020 – 12.09.2020

200 €

162 €

48 €

124 €

Цените се изразени во евра

РЕДОВНИ ЦЕНИ – HALFBOARD

TWIN WITH BALCONY

Half Board

min 2 pax
max 3 pax

цена
по лице

возрасен на
дополнително легло

прво дете
2-13,99

второ дете
2-13,99

23.05.2020 - 30.05.2020

200

162

48

124

30.05.2020 - 06.06.2020

220

177

48

134

06.06.2020 - 13.06.2020

220

177

48

134

13.06.2020 - 20.06.2020

300

237

48

174

20.06.2020 - 27.06.2020

302

239

48

175

27.06.2020 - 04.07.2020

355

278

48

202

04.07.2020 - 11.07.2020

355

278

48

202

11.07.2020 - 18.07.2020

406

317

48

227

18.07.2020 - 25.07.2020

406

317

48

227

25.07.2020 - 01.08.2020

406

317

48

227

01.08.2020 - 08.08.2020

406

317

48

227

08.08.2020 - 15.08.2020

406

317

48

227

15.08.2020 - 22.08.2020

406

317

48

227

22.08.2020 - 29.08.2020

320

252

48

184

29.08.2020 - 05.09.2020

255

203

48

151

05.09.2020 - 12.09.2020

223

179

48

135

Цените се изразени во евра

Во цената е вклучено:

7 ноќевања на наведената услуга Организиран трансфер аеродром - хотел -аеродром

Во цената не е вклучено:

Патничко осигурување Туристичка такса која се плаќа во Хотел Авионски билет - Цените се движат од 100 до 250ЕУР само со рачен багаж (повратен билет) Доплата за 20кг багаж - околу 3800мкд по лице во 2 правци; Доплата за 32кг багаж - околу 5300мкд по лице во 2 правци; Доплата за WIZZ PRIORITY- околу 1300мкд по лице во 2 правци;

Забелешка:

Цената за доплатите за багаж е валидна доколку се резервират заедно со авиобилетот и истата е променлива. Дете 0-1,99 доплаќа само за трансфер - 10€

Информации за објектот

Далечина од морето: 250 m

далечина од

Песочна плажа: 250 m

Хотелски содржини и услуги

Надворешен базен (бесплатно)

Базен за деца

Ресторан

Бар во хотелот

Детско катче

Оброци

Појадок (швед. маса)

Вечера (швед. маса)

сите соби се опремени со

ТВ

Телефон

Бања/Тоалет

Клима Уред

Балкон или Тераса

локација

X Координати: 41.613351

Y координати: 2.650535