SANTUR***

Хотел  Santur ***

Се наоѓа  во центарот на градот , околку 400 м од градската плажа. Хотелот расоплага со ресторан , бар ,базен со лежалки и сеф на рецепција.Секоја соба располага со клима,сопствено купатило,тв,мини бар , повеќето од собите имаат балкон.Собите 1/3 немаат балкон.

 

Hotel Santur

Термини

цена по лице

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

01.06-11.06

290

11.07-21.07

365

20.08-30.08

340

06.06-16.06

290

16.07-26-07

365

25.08-04.09

319

11.06-21.06

309

21.07-31.07

365

30.08-09.09

309

16.06-26.06

309

26.07-05.08

365

04.09-14.09

309

21.06-01.07

319

31.07-10.08

365

09.09-19.09

309

26.06-06.07

319

05.08-15.08

365

14.09-24.09

290

01.07-11.07

350

10.08-20.08

365

19.09-29.09

290

06.07-16.07

350

15.08-25.08

365

23.09-04.10

290

Во цената е вклучено 10   ноќевања со појадок и вечера (HB) , клима и превоз.

Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
Дете од 6-11,99 години 20% попуст.
Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2020 – 31.08.2020
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.