хотел&спа ИЗГРЕВ*****

-          Хотел & Спа ИЗГРЕВ***** - Струга 

www.hotelizgrev.com

 

Тип соба

26.06.15.07.

16.07.-31.07.

01.08.-31.08.

СЕПТЕМВРИ

1/2 СОБА

25

30

35

30

-          Цените се дадени во ЕУР, по лице на ден, на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

-          ДОПЛАТА за еднокреветна соба : +50% од цената

-          ТРЕТО ВОЗРАСНО ЛИЦЕ има ПОПУСТ од 30% од цената

-          1 ДЕТЕ од 0 – 6.99 години – ГРАТИС; од 7 – 12.99 години плаќа 50% од цената

-          2 деца од 0 – 1.99 години – ГРАТИС; од 2 – 12.99 години плаќаат по 50% од цената