Хотел INEX OLGICA*****

-          Хотел INEX OLGICA*****

http://hotelinexolgica.com.mk

Хотел Инекс Олгица е уникатен хотел на Охридското крајбрежје со историја долга половина век. Лоциран е покрај самото Охридско Езеро на патот кон манастирот Св.Наум, на само 4км од Охрид и 12км од Охридскиот аеродром.

 

ТИП на СОБА

УСЛУГА

МАРТ 2021.

АПРИЛ-ДЕКЕМВРИ 2021.

1/1 СОБА

НП

61 €

67 €

1/2 СОБА

НП

47 €

51 €

-          ЦЕНИТЕ се ПО ЛИЦЕ – НА ДЕН, во € (1 € = 62 ден.)

-          ДОПЛАТА за ПАНСИОНСКИ оброк (ручек – вечера) : 10 € по лице на ден

-          СПА ЦЕНТАР + ТАКСА + ОСИГУРУВАЊЕ – ВКЛУЧЕНИ во цената

-          ДЕЦА 0 – 5,99 год. – ГРАТИС (на заедничко легло)

-          ДЕЦА 6 – 11,99 год. – плаќаат 50% од цената за возрасен (на помошно легло)