AQUASUN & SPA***

-          AQUASUN & SPA***

www.aquasunhotel.com

Семеен хотел, новоотворен Март 2021 година. Хотелот има вкупно 20 соби, двокреветни, студио, апартман

СПА центар : базен 20х8 метри со топла минерална вода (30, област за хидромасажа, детски базен, финска дрвена сауна, парна бања, солена соба и билкова сауна, фитнес…
Стилскиот и пријатен ресторан нуди квалитетна храна подготвена со домашни производи од регионот. Ресторанот има 40 места.

Сместување:

Двокреветна соба   (15м²)
Студио   (40-45м²)
Апартман   (60м²)

Во собите: кабловска телевизија, безжичен интернет, клима уред, биро, гардеробер, фрижидер, тоалет со туш, бањарка, крпи…

Поглед : Град или двор

ЦЕНИ до 22.12.2021

ЦЕНИТЕ се по СОБА на ден – ноќевање со појадок

 

Сместување

М2

Капацитет во соба

Цена

Двокреветна делукс 

15

2+0

56  

Еднокреветна делукс

15

1+0

46

Двокреветна делукс

15

1+1 дете (4-11 години)

51,30

Супериор студио

40

2+0/2+1/2+2/3+0

76,90

Апартаман делукс

65

4+2/4+1/4+2/5+0

128,20

Цените се во €, се плаќа во денари, 1 € = 62 денари

Цени на ДЕН за СОБА и вклучуваат:
Ноќевање појадок
Користење:
Базен 20х8 м. со топла минерална вода (30°С), со дел за хидромасажа
Детски базен
Финска дрвена сауна
Парна бања
Солена соба
Билкова сауна
Паркинг
Туристичка такса

Во цената НЕ Е вклучено:
Патничко осигурување
Превоз
Масажа
Неспомнати услуги

Информации:
Прием на собата по 14:00 часот
Напуштање на собата до 12:00 часот
Рецепцијата работи од 08;00-20;00 а на гостите им се дава чип карта за влез и излез
Ресторанот не работи за време на ручек
Вечера е можно да се порача од мени во ресторанот.