Хотел ЛАКИ****-Св.Стефан

-          Хотел ЛАКИ****-Св.Стефан

www.lakihotelspa.com

Лаки Хотел и Спа е микс на Западната и Источната хотелска култура и етика, ја спојува безвремената елеганција, комфор, луксуз, дизајниран простор и незаменлив поглед кон Охридското езеро и планинските пејсажи.

Модерни Апартмани и Соби

60 соби и апартмани со прекрасен поглед на Охридското езеро и околината

Отворен базен и снек бар

Во сончеви и топли денови уживајте покрај отворениот базен, бар менито и прекрасниот поглед

Ресторанот во Лаки хотел и Спа е отворен за појадок, ручек и вечера за гости на хотелот, но и за надворешни гости.

Дозволете си целосно спа патување со полно мени на третмани за лице и тело, креирано со помош на професионален тим и врвни производи за нега.

ТИП СОБА

Ноќевање со појадок

Полупансион

Полн пансион

1/1 соба

45 €

55 €

65 €

1/2 соба – по лице

35 €

45 €

55 €

АПТ (макс.4 лица)

150 €

160 €

170 €

-          ЦЕНИТЕ се дадени по ЛИЦЕ – на ден во ЕУР (1 € = 62 мкд)

-          ДЕЦА до 7 год. – БЕСПЛАТНО

-          ДЕЦА од 7 – 12 год. имаат ПОПУСТ од 50%

С П Е Ц И Ј А Л Н А    П О Н У Д А!!!

-          5 ДЕНА/4 НОЌИ (НОЌЕВАЊЕ со ПОЈАДОК) = 120 по ЛИЦЕ во 1/2 соба

-          8 ДЕНА/7 НОЌИ (НОЌЕВАЊЕ со ПОЈАДОК) = 196 по ЛИЦЕ во 1/2 соба

-          ДОПЛАТА за 1/1 СОБА : 30%