хотел СУ****

-          Хотел СУ**** - Охрид 

www.suhotel.mk

-          Локација : На самиот кеј во Охрид

-          Сместување :

ДВОКРЕВЕТНА Стандард : Идеални за парови, семејства или пријатели. Покрај тоа што нудат прекрасен поглед на градот и езерото, тие на гостите им нудат и супериорен квалитет со модерен локален допир при дизајнот на ентериерот. Опремени со : клима, WI-FI, мини-бар, LCD TV, кабелска ТВ, телефон, фен за коса, сет за кафе и чај, када или туш-кабина. По барање на гостите : сеф, бебешко креветче, пегла.

ДВОКРЕВЕТНА Супериор : Сакате да уживате во малку повеќе комфорт и релаксиран луксуз? Одберете некоја од супериор-собите за посебно чувство на висококвалитетна услуга и декор. Истражете го градот заштитен од УНЕСКО од идеална стартна позиција и чувствувајте се како дома кога ќе се вратите во вашата екстра удобна соба. Опремени со : клима, WI-FI, мини-бар, LCD TV, кабелска ТВ, телефон, фен за коса, сет за кафе и чај, када или туш-кабина. По барање на гостите : сеф, бебешко креветче, пегла.

СМАРТ ДЕЛУКС : Новите паметни соби се совршено место за секој авантуристички патник! Од осветлувањето и амбиентот, до температурата и секоја функција во Вашата соба, уживајте со паметниот систем во нашето сосема ново хотелско крило. Плус, добивате прекрасен поглед кон Охридското Езеро и модерен современ дизајн! Опремени со : клима, WI-FI, мини-бар, LCD TV, кабелска ТВ, телефон, фен за коса, сет за кафе и чај, када или туш-кабина, сеф. По барање на гостите : бебешко креветче, пегла.

АПАРТМАН ДВОКРЕВЕТЕН : Со одделен простор за дневна соба и голем балкон со поглед кон Охридското Езеро, Smart Suits се најдобри од најдобрите што можете да ги најдете на патувањето во Охрид! Добијте ги сите придобивки од новиот паметен систем плус дополнителна удобност на просторот и уживајте во совршеното патување. Опремени со : клима, WI-FI, мини-бар, LCD TV, кабелска ТВ, телефон, фен за коса, сет за кафе и чај, када или туш-кабина, сеф. По барање на гостите : бебешко креветче, пегла.

 

ТИП СОБА

3 НОЌИ-ноќ/појад по лице

5 НОЌИ-ноќ/појад по лице

7 НОЌИ-ноќ/појад по лице

10 НОЌИ-ноќ/пој по лице

1/2 стандард соба

2.055,00

1.915,00

1.780,00

1.715,00

1/2 супер.

Соба

2.330,00

2.120,00

1.980,00

1.915,00

СМАРТ ДЕЛУКС

2.195,00

2.055,00

1.915,00

1.850,00

1/2 АПАРТМАН

3.080,00

3.080,00

3.080,00

3.080,00

3.легло во АПТ/супер.

2.055,00

2.055,00

2.055,00

2.055,00