AYMA***

Хотел AYMA***

Хотелот се наоѓа на  150 м од  плажата Ladies Beach и на 3 км од  центарот на Кушадаси. Хотелот располага со ресторан, 2 бара ,отворен базен со дел за деца,сауна,амам, фитнес центар.Секоја соба располага со тв, клима, мини бар и балкон.

 ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО ЛИЦЕ ЗА ПАКЕТ АРАНЖМАН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62 МКД

 

Хотел Ајма - Кушадаси

Термини

цена по лице

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

01.06-11.06

259

11.07-21.07

339

20.08-30.08

339

06.06-16.06

259

16.07-26-07

339

25.08-04.09

339

11.06-21.06

279

21.07-31.07

359

30.08-09.09

329

16.06-26.06

279

26.07-05.08

359

04.09-14.09

329

21.06-01.07

289

31.07-10.08

359

09.09-19.09

309

26.06-06.07

309

05.08-15.08

359

14.09-24.09

289

01.07-11.07

329

10.08-20.08

359

19.09-29.09

279

06.07-16.07

329

15.08-25.08

359

23.09-04.10

259

Во цената е вклучено 10 ноќевања со појадок и вечера (HB) , клима и превоз.

Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.

Дете од 6-11,99 години 20% попуст.
Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2020- 31.08.2020

За патување со сопствен превоз се одзема од цената 40 еур по лице за престој во период 05.07 – 25.08.2020.

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.

Поаѓањето е еден ден претходно , во 10 часот од паркингот спроти хотелот Холидеј Ин.

Организиран трансфер од следните градови :

Битола – спортска сала 09 :00 ч
Прилеп-бензиска пумпа Лук Оил 09:30 ч
Кавадарци – гранична полиција 10:30 ч
Штип –  за време и место по договор