FAFA PREMIUM HOTEL****

-          FAFA PREMIUM HOTEL****

www.fafa.al

Хотелот Фафа Премиум е позициониран во областа Лонг Бич Голем, инаугуриран во јуни 2016 година.

Еден од најубавите хотели во регионот на Драч, сместен во близина на Јадранско Море, со своја приватна плажа, им нуди привилегирани можности на оние кои сакаат да доживеат уникатен одмор со сите бои и шанси на природата.Хотелот Фафа Премиум е на само 10 км од центарот на градот Драч и на 35 км од меѓународниот аеродром во Тирана.

 

ЦЕНОВНИК по ЛИЦЕ на НОЌ

ПЕРИОД

УСЛУГА

ЦЕНА

МАЈ 2021.

ALL INCLUSIVE

45 €

ЈУНИ 2021.

ALL INCLUSIVE

50 €

ЈУЛИ 2021.

ALL INCLUSIVE

60

АВГУСТ 2021.

ALL INCLUSIVE

60

СЕПТЕМВРИ 2021.

ALL INCLUSIVE

50

ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА :

-          Туристичка такса

-          Појадок, ручек, вечера

-          Неограничена консумација на локални безалкохолни и алкохолни пијалоци од 10.00 – 22.00

-          Чадори за сонце и лежалки

-          Фитнес

-          Анимација за деца

-          Паркинг

-          Wi-fi 

ДОПЛАТИ :

-          Доплата за 1/1 соба : +70% од цената

 

-          ПРВО ДЕТЕ од 0 – 5,99 год. – ГРАТИС

-          ПРВО ДЕТЕ од 6 – 11,99 год. плаќа 50% од цената

-          ВТОРО ДЕТЕ од 0 – 1,99 – ГРАТИС

-          ВТОРО ДЕТЕ од 2 – 11,99 год плаќа 50% од цената