villa GEORGIA

ЛЕТО 2020 - НЕИ ПОРИ

НЕИ ПОРИ претставува едно од најурбанизираните места, со долга и широка песочна плажа, паркови, ресторани, кафетерии, луна парк,...Тоа е една од најбараните дестинации.

ВИЛА ГЕОРГИЈА на сама плажа, располага со 1/4 студио, апартман 1/3 + 2 со поглед према море и апартман дуплекс 1/3+1/3 за две фамилии (кревети грчки стандард), опремена кујна, ТВ, WI - FI, купатило, комфорни тераси и клима уред - (доплата по 5 € на ден по соба).

ВИЛА ВАСИЛИС во центарот на Неи Пори на 60 - 70 метри од плажа. Располага со 1/3 и 1/4 студија на приземје со: купатило, тераси, кујна, ТВ, клима уред (доплата по 5 € на ден).

ВИЛА ГУЗЕЛИС Се наоѓа во новиот дел на Неи Пори, на околу 50 - 60 м. од плажа има 5 дуплекс апартмани кои се погодни за две фамилии со две спални соби а заедничка кујна и купатило, ТВ, Wi - Fi, клима уред (доплата по 5 € на ден по соба) и комфорни тераси. 

ВИЛА ТОДОРОС во стариот дел на Неи Пори, на 80 - 90 м. од плажа има 1 дуплекс апартман и 6/4 студија со два дупли кревети (грчки стандард), опремени со TWC, мини  кујна, тераса и клима (доплата по 5 € на ден). Апартманот е погоден за две фамилии со 2 спални соби а заедничка кујна и купатило, тераса, ТВ, WI - FI, клима уред (доплата по 5 € на ден по соба). Агенцијата организатор не може да ја гарантира брзината ниту достапноста на интернетот во објектите каде што е наведен интернетот  како бесплатна услуга.

 

НЕИ ПОРИ

 Гузелис, Василис, Тодорос

Георгија

Студија

Апп – Дуплекси

Стд

Апп

Дуплекс

ПЕРИОД

Ноќ

1/2

1/3

1/4

1/2+1/2

1/2+1/3

1/3+1/3

1/4

1/2+3

1/3+1/3

02.06-10.06

8

70

80

85

110

115

120

95

105

150

10.06-18.06

8

130

150

160

190

210

220

180

200

250

18.06-26.06

8

190

210

220

290

310

320

260

290

360

26.06-04.07

8

250

270

280

390

410

420

320

360

460

04.07-12.07

8

270

290

300

400

420

440

360

390

490

12.07-20.07

8

280

300

310

420

440

460

390

420

560

20.07-28.07

8

310

330

340

490

510

530

420

460

590

28.07-05.08

8

320

340

350

490

510

530

420

460

590

05.08-13.08

8

320

340

350

500

520

540

420

460

590

13.08-21.08

8

300

320

330

480

500

520

400

440

570

21.08-29.08

8

280

300

310

420

440

460

380

420

540

29.08-06.09

8

220

240

250

360

380

390

290

340

460

06.09-14.09

8

170

190

200

280

290

300

240

280

360

14.09-22.09

8

110

120

130

170

180

190

150

160

200

22.09-30.09

8

65

70

75

90

100

110 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (плаќање во агенција).

Цените се изразени во евра за наем на студио и апартман за 8 ноќевања.

Автобуски превоз: 05:00 ч, Прилеп – Битола - Неи Пори

Враќање: 13:00 ч. по локално време Неи Пори – Битола - Прилеп.

Цена за превоз: 30 € повратен билет. За деца до 14 год 20 € 

Напомена: Задолжително патничко здравствено осигурување - без франшиза до 65 год. - 200 ден, од 65 - 70 год. - 400 ден. до 14 год.- 150 ден. За хигиената во студијата за време на престојот се грижат самите клиенти. Собите се напуштаат во 9:00 ч, а сместувањето  во 13:00 ч по локално време. Плаќањето е во денарска противредност (1 € = 62.00ден.).