TINO&SPA****

www.hoteltinosvstefan.com

ПОНУДА за НОЕМВРИ 2020. – ALL INCLUSIVE

 

 

ТИП на

СМЕСТУВАЊЕ

ЦЕНА по ЛИЦЕ

ПОГЛЕД-ЕЗЕРО

ПОГЛЕД-ШУМА

1/2 СОБА

35 €

33 €

АПАРТМАН

35 € - поглед кон езеро

НАПОМЕНА :

-          ЦЕНИТЕ се за минимум ПРЕСТОЈ од 2 НОЌЕВАЊА!

-          Цените се со вклучен ДДВ.

-          Во цената НЕ е вклучена туристичка такса 40 денари од ноќ по лице 

ДРУГИ УСЛОВИ :

-          ДЕЦА до 5,99 год. – ГРАТИС (во 1/2 соба, без дополнително легло)

-          ДЕЦА од 6-11,99 год. ПЛАЌА 10 € од ноќ (во 1/2 соба, со дополнително легло)

-          ТРЕТО возрасно лице – има ПОПУСТ од 25% од цената

Програма ALL INCLUSIVE (вклучено во цена) :

-          07:00-10:00 - појадок

-          11:00-13:00 – ужина (овошје, сендвичи, безалкохолен пијалок - сокови/кафе од автомат)

-          14:00-16:00 – ручек избор од 3 менија + мени за деца (предјадење, главно јадење, десерт, неограничен пијалок со времетраење од 2 часа за време на оброкот – наливно вино, пиво, сокови, узо, коњак, вотка, ракија)

-          17:00-18:00 - ужина (овошје, сендвичи, безалкохолен пијалок - сокови/кафе од автомат)

-          19:00-21:00 – вечера избор од 3 менија + мени за деца (предјадење, главно јадење, десерт, неограничен пијалок со времетраење од 2 часа за време на оброкот – наливно вино, пиво, сокови, узо, коњак, вотка, ракија)

Дополнителни услуги вклучени во цените :

- користење на внатрешен затоплен базен и детски базен

- спа центар со џакузи, сауна и парна бања

- детско игралиште, пинг понг маса, билјард маса

- конференциски сали (за настани)

- Wi-Fi

- паркинг пред хотелот.