Вила БОГОЈЕВИЌ

Вила БОГОЕВИЌ – СУТО МОРЕ

Туристичката населба Сутоморе се наоѓа помеѓу Бар и Чањ во еден од најубавите делови од Јадранското крајбрежје. Со својата долга песочна плажа, прекрасното сино море, како и многубројните ресторани, кафе барови, дискотеки, забавни пракови за деца и други објекти за забава е омилена туристичка дестинација и нуди можност за незаборавен одмор.

ВИЛА БОГОЕВИЌ располага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни соби. Собите на првиот и вториот кат се со заедничко купатило, односно на две соби има еден тоалет. Овие соби немаат клима и фрижидер. ( колона 1 од табелата ). На третиот кат собите имаат сопствено купатило, клима и фрижидер ( колона 2 од табелата). Kористење на клима уредот е вклучен во цената. Во склоп на објектот има WI-FI интернет (за брзината и јачината на сигналот, Агенцијата не може да Ви гарантира со сигурност).

 

ПАКЕТ АРАНЖМАН – 9 ПОЛНИ ПАНСИОНИ со ВКЛУЧЕН ПРЕВОЗ

ПЕРИОД

Цена по лице-WC на 2 соби

Цена по лице-сопствено WC

14.06.-23.06.

195

230

23.06.-02.07.

195

230

02.07.-11.07.

195

230

11.07.-20.07.

205

240

20.07.-29.07.

205

240

29.07.-07.08.

205

240

07.08.-16.08.

205

240

16.08.-25.08.

195

230

25.08.-03.09.

175

210

03.09.-12.09.

155

190

Цените се изразени во евра и се однесуваат  на  пакет аранжман по лице (9 полни пансиони со вклучен превоз).

Прво дете   до 12 год. плаќа 50 % од цената на аранжманот. Второ  дете до 12 год. - ГРАТИС ( доплата за превоз 40 евра ).

Дете до  5 год. кое не користи кревет - ГРАТИС ( доплата за превоз 20 евра ).
Намалување за патување со сопствен превоз - 20 евра.
Сите попусти за деца важат при сместување со две возрасни лица.
Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа на самото место.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност  ( 1 евро = 62ден.). попуст за трето возрасно лица и дете над 12год - 20% попуст

Поаѓање за Црна Гора:
Прилеп (стара автобуска) - 02.00 часот
Кавадарци (пумпата кај Росоман ) - 03.00 часот
Велес (пумпа Макпетрол, спроти мотел Македонија) - 04.00 часот
Скопје (Дрво Декор) – 05.00 часот

Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15минути пред поаѓањето.Поради густиот сообраќај во текот на летната сезона можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.

GPS:42.140415, 19.044978