Slide background
БЕЛГРАД-23.ОКТОМВРИ

- Автобус
- 2 НП во хотел со 3*
- Разглед на градот со стручен водич
- Посета на ИКЕА
повеќе

Slide background
INTERHOTEL****-Сандански

- Ноќевање со појадок
- Користење на сауна, парна бања, фитнес
- Користење на затворен базан со термална вода
- Користење на отворен базен со термална вода
- Лежалка и пешкир покрај базените
повеќе

Slide background
КУШАДАСИ-ЕФЕС-ПАМУККАЛЕ-ИЗМИР
23.ОКТОМВРИ

- АВТОБУС
- 3 ПП во хотел во Кушадаси
- Разглед на Чанаккале
- Факултативни разгледи на Ефес и Памуккале
- Придружник на група
повеќе

ЕКСКУРЗИИ & ВИКЕНД ТУРИ (октомври)

КУШАДАСИ-ЕФЕС-ПАМУККАЛЕ-ИЗМИР
23.ОКТОМВРИ
ТИРАНА-ADVENTURE&FUN
БЕЛГРАД-23.ОКТОМВРИ