КАРТЕРАДОС

hotel CYCLADES**

CYCLADES HOTEL ** KARTERADOS - SANTORINI

 

Тип соба

Капацитет

Лица

01/04-30/04

16/10-30/11

01/05-31/5

02/10-15/10

01/06-02/07

21/09-01/10

03/7-20/7

11/9-20/9

21/07-10/9

1/2 соба стандард

1-2

42

55

93

115

130

1/2 соба поглед море

1-2

53

67

103

124

140

1/3 соба

1-3

58

74

114

145

165

1/4 соба

1-4

81

104

133

175

200

 -          Цените се дадени на ден по соба – студио - АПТ, во EUR, на база НОЌЕВАЊЕ со ПОЈАДОК, плаќање исклучиво во денарска противвредност (1 € = 61,8 МКД)

ТРАНСФЕРИ ДО САНТОРИНИ :

-          АВИОН : Од Солун – чартер лет со ELIN AIR (EL 018 / EL 019)

-          Автобус + брод (комбинација) или САМО брод, доколку имате сопствен превоз : подетални информации во агенција