RODI APARTMENTS

RODI APTS – KAMARI – SANTORINI

Објектот се наоѓа во популарната туристичка населба Камари, во близина на фудбалското игралиште, на околу 350 м. од прекрасната вулканска плажа. Местото изобилува со кафе-барови, ресторани, а на 50 м. од објектот има маркет...студијата се опремени со ТВ, клима, TWC, кујна како и балкон.

 

Тип сместување

Период

1/2 студио

1/3 студио

Мај 2019

63

63

Јуни 2019

70

70

Јули 2019

77

84

Август 2019

91

98

Септември 2019

70

77

-          Цените се дадени на ден по студио, во EUR, на база НАЕМ, плаќање исклучиво во денарска противвредност (1 € = 61,8 МКД)

ТРАНСФЕРИ ДО САНТОРИНИ :

-          АВИОН : Од Солун – чартер лет со ELIN AIR (EL 018 / EL 019)

-          Автобус + брод (комбинација) или САМО брод, доколку имате сопствен превоз : подетални информации во агенција