DEEP BLUE Studios

КИКЛАДИТЕ - ОВОЈ НАЈПИКТОРЕСКЕН ОСТРОВСКИ КОМПЛЕКС ВО ГРЦИЈА, лежи десно во средината на Егејското Море. Кикладскиот архипелаг, кој се чини дека е продолжување на Евија ​​и Атика на југоистокот, се состои од повеќе од 2000 острови, островчиња и разни карпести испусти. Само 33 од нив се населени.

ПАРОС е во центарот на Кикладите. Има површина од 195 квадратни километри, крајбрежје од 119 км. и население од околу 12.800 жители. Островот е познат по квалитетот на виното, црвено и бело. Парос одамна е добро позната туристичка атракција, една од омилените острови за посетителите, заедно со Миконос, Иос и Санторини. Прекрасниот главен град Парикија, шармантното село Науса и извонредните плажи се меѓу најпопуларните негови карактеристики.

DEEP BLUE STUDIOS & APTS

Локација : овој имот, кој се наоѓа во Logaras, е на 7-минути пешки од плажата со Сино Знаме... Комплексот изграден во Кикладски стил нуди студија со балкони. Wi-Fi е бесплатен во јавните површини. Студијата се климатизирани и опкружени со шармантна градина со фонтана и скара. Кујните се со прибор и фрижидер. Главните растојанија се : 16 км од Парикија, пристаниште, 7 км од Науса и 20 км од аеродромот. Локалните таверни и мини маркети се само 50-100 метри од имотот.Соби : клима, греење, тоалет / туш, фен, радио, ТВ, фрижидер, прибор.Капацитети и услуги: бесплатен паркинг, Wi-Fi во јавни површини (делумно), скара објекти, двор, 24-часовна рецепција, миленичиња не се дозволени.

 

ЦЕНА – по соба

на ден – НАЕМ

01.05.-30.06.

01.09.-30.09.

 

01.07.-14.07.

15.07.-31.07.

21.08.-31.08.

 

01.08.-20.08.

СТД за 2 лица

52

58

74

84

СТД за 3 лица

65

73

89

110

АПТ за 4 лица

78

104

126

137

АПТ за 5 лица

93

115

137

153

-          Цените се дадени во €, на ден по СОБА или АПАРТМАН, плаќање исклучиво во денарска противвредност (1 € = 61,8 ден.)