Hotel GOLDEN GATE***

Се наоѓа на околу 300 м од најпозната плажа Ladies Beach и на 2км оддалеченост од центарот на Кушадаси.

Хотелот располага со вкупно 80 соби , ресторан, базен ,лоби бар , сеф на рецепција.

Сите соби располагаат со клима,сопствена бања,балкон,мини бар, тв, фен.

Цените се изразени по лице во двокреветна соба, за 10, 9 или 7 ноќевања на база Полупансион

Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 61,8мкд

GOLDEN GATE 3*

Цени по лице во 1/2 за 10HB

01.06-11.06

06.06-16.06

11.06-21.06

16.06-26.06

21.06-01.07

26.06-06.07

289

289

289

289

299

309

01.07-11.07

06.07-16.07

11.07-21.07

16.07-26.07

21.07-31.07

26.07-05.08

329

329

329

329

329

329

31.07-10.08

05.08-15.08

10.08-20.08

15.08-25.08

20.08-30.08

25.08-04.09

329

329

329

329

329

309

30.08-09.09

04.09-14.09

09.09-19.09

14.09-24.09

19.09-29.09

23.09-04.10

299

289

289

289

289

289

Цени по лице во 1/2 за 9HB

02.07-11.07

05.07-14.07

11.07-20.07

14.07-23.07

20.07-29.07

23.07-01.08

299

299

299

299

299

299

Во цената е вклучено 10 ,9 и 7 ноќевања со појадок и вечерa (HB) , клима и превоз.

Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.

Дете од 6-11,99 години 20% попуст.

Климата во цената е вклучена од 01.07.2019- 31.08.2019

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.

Напомена: Термините во табелите се одесуваат на термин за сместување во хотел

Поаѓањето е еден ден претходно , во 10 часот од паркингот спроти хотелот Холидеј Ин.