Hotel ALIA***

Alia Hotel  *** Kamari – Santorini

www.aliasantorini.com

Добродојдовте во АЛИА Хотел на прекрасниот Санторини. Хотел претставува мал комплекс, пријателски и достапен за секого, кој работи под нова управа. Удобните соби заедно со пријатескиот и секогаш насмеан персонал веднаш ќе Ве направат да се чувствувате како дома...ќе дојдете како гостин, но ќе заминете како пријатели.

 

Тип соба

Капацитет

15/3-2/5

 

16/10-15/11

3/5-15/05

 

29/09-15/10

16/05-15/6

 

21/09-28/9

16/06-10/7

 

11/9-20/9

10/07-10/9

1/2 соба

Стандард

1-2

49

56

85

115

140

1/2 соба поглед море

1-2

56

73

99

124

147

1/3 соба

Стандард

1-3

67

77

111

146

175

1/2

студио

1-2

52

63

92

116

143

1/3 студио

1-3

70

85

116

149

183

1/4 АПТ

1-4

101

113

122

176

230

-          Цените се дадени на ден по соба – студио - АПТ, во EUR, на база НОЌЕВАЊЕ со ПОЈАДОК, плаќање исклучиво во денарска противвредност (1 € = 61,8 МКД)

ТРАНСФЕРИ ДО САНТОРИНИ :

-          АВИОН : Од Солун – чартер лет со ELIN AIR (EL 018 / EL 019)

-          Автобус + брод (комбинација) или САМО брод, доколку имате сопствен превоз : подетални информации во агенција