hotel AMARYLLIS***

Hotel Amaryllis *** Perissa - Santorini                        

www.amaryllis-hotel.com

 

Тип соба

Капацитет

15/03-30/04

26/10-30/11

1/5-31/05

07/10-25/10

01/06-20/6

26/09-06/10

21/06-15/7

11/9-25/9

16/07-10/9

1/2 соба стандард

2

49

61

89

111

146

1/2 соба еко

2

46

55

83

105

130

1/3 соба стандард

3

67

84

118

140

189

1/3 соба еко

3

62

77

111

133

168

1/2 соба супериор

2

66

99

104

127

158

1/4 Суит супериор

4

116

155

190

214

249

Доплата за вечера во Aquarius Restaurant

-

18 p.p

18 p.p

18p.p

18p.p

18p.p

-          Цените се дадени на ден по соба – студио - АПТ, во EUR, на база НОЌЕВАЊЕ со ПОЈАДОК, плаќање исклучиво во денарска противвредност (1 € = 61,8 МКД)

ТРАНСФЕРИ ДО САНТОРИНИ :

-          АВИОН : Од Солун – чартер лет со ELIN AIR (EL 018 / EL 019)

-          Автобус + брод (комбинација) или САМО брод, доколку имате сопствен превоз : подетални информации во агенција