Slide background
PAROS-ПРОГЛАСЕН ЗА НАЈДОБАР во 2019.година!!!

- Автобус
- FERRY (Пиреа-Парос-Пиреа)
- 7 НП во хотел со 3*
- Трансфери
- Факултативни излети
повеќе

Slide background
САНТОРИНИ-ОКТОМВРИ 2019.

- Автобус
- FERRY (Пиреа-Санторини-Пиреа)
- Трансфер пристаниште-хотел-пристаниште
- 3 НП во хотел со 3*
- Богата факултатива
повеќе

Slide background
СИЦИЛИЈА-ОКТОМВРИ 2019.

- Автобус
- Ferry (Драч - Бари - Драч)
- Ferry (Вила С.Џовани - Месина - Вила С.Џовани)
- 1 НП во хотел со 3* во Палермо
- 2 НП во хотел со 3* во Сан Алесио Сикуло
- Разглед на Палермо и Сиракуза со водич
- Посети на Катанија, Етна и Таормина
повеќе

ЛЕТНИ АРАНЖМАНИ-апартманско & хотелско сместување

ХАЛКИДИКИ-KASSANDRA
ХАЛКИДИКИ-SITHONIA
ВРАСНА-villa ARMIRIKI
ОЛИМПИСКА РИВИЕРА-PIERIA
ЈОНСКО МОРЕ
ГРЦИЈА-ОСТРОВИ

СЕПТЕМВРИ 2019 - ШОК ПОНУДА !!!

PAROS-ХИТ ОСТРОВОТ
за 2019. година!

ОКТОМВРИ 2019.

САНТОРИНИ-ОКТОМВРИ 2019.
СИЦИЛИЈА-ОКТОМВРИ 2019.